Mobil sohbet

Mobil sohbet

Mobil sohbet

 

Çağımızın bize getirdiği değişen teknolojinin faydalarından olan akıllı telefonlarımız vazgeçilmezimiz olmuşlardır. Akıllı telefonlar bizlerin iletişim olanaklarımızı geliştirmiş ve anlık durumlarda bile rahat informasyon sahibi olabilmemizi sağlamaktadır. Akıllı telefonların kullanımı arttıkça daha ekonomikleşmiş duruma gelmiştir. İnternetin her ortamda ulaşılabilir ve kullanılabilir olması mobil sohbet uygulamalarına daha da basit ulaşım sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

İçeriklerine gore değişmekte olan mobil sohbet uygulamaları günden güne güncellenerek bizlere sunulmaktadır. Mobil söyleşi uygulamaları hakkında data aşağıda verilmektedir.

 

Tinder

en fazlaca tercih edilen dostlık ve sohbet uygulamalarından birisi Tinder olmaktadır. Akıllı telefonlarımızın konum özelliğinden yararlanarak insanlara civarlarında bu uygulamayı kullanmakta olan öteki kullanıcıları göstermektedir. Tinder mobil sohbet uygulaması birbirleri ile yakın çevrelerde bulunan insanların iletişimini sağlamaktadır. Kullanım şekli ise bu iki insanoğlunun birbirlerini beğenip eşleşmesi şeklinde başlamaktadır. Bu uygulama birbileri ile eşleşen kullanıcılara karşılıklı sohbet olanakı sunmaktadır.

Mobil sohbet
Mobil sohbet

OkCupid

bir tek ükemizde değil aynı zamanda dünyada da oldukça popüler bir uygulamalardan birisi de OkCupid uygulaması olmaktadır. Benzer şekilde eşleşme yöntemi ile kullanılmakta olan bu uygulamanın mesajlaşma kutusu sınırılıdır fakat birbirleri ile eşleşmiş olan kullanıcılar için sınırlama söz mevzusu olmamaktadır.

 

InstaMessage

Instagram kullanıcıları içinde popüler olan bir uygulamadır. Instagram uygulamasını kullananlar arasında yakın çevredekiler ile söyleşi edebilme olanakı sağlamaktadır. Kısaca fotoğrafı paylaşan fert ile sohbet edebilme imkanı sunmaktadır. InstaMessage uygulaması maksimum tercih edilen bir öteki uygulama olmaktadır.

 

Banjo

diğer uygulamalar ile benzer şekilde kullanıcılar arasında iletişim oluşturmak için telefonlarımızın GPS özelliğinden yararlanmakta olan bir uygulamadır. Konum bulma özelliğini kullanarak siz değerli ziyaretçilerimizin diğer kullanıcılar ile iletişim halinde olmanıza olanak tanımaktadır.

 

Skout

Bu uygulama kullanıcılar arasında eşleşmeler gerçekleştiği halinde iletişime geçebileciğiniz bir diğer uygulama olmaktadır. Arzu ettiğiniz taktirde fotoğraf paylaşımı özelliği de bulunmaktadır. Sohbet etmek dilediğiniz bireyin özelliklerini de belirtebileceğiniz bir uygulama olan Skout kendi kişisel özelliklerinizi de uygulamaya girebilmektesinizdir.

 

Blendr

Kendi ilgi alanlarınızı ve özelliklerinizi uygulamaya girerek diğer kullanıcılar ile eşleşebilceğiniz bu uygulama da lokasyon hizmetlerinden de yararlanmaktadır. Bir tek yakın çsafha değil kendinize uzak bir sürü insan ile tanışabilme olanakı sunmaktadır.

 

Pure

Birbirlerine buluşma isteği gönderbilen kullananların kullandıkları bir uygulamadır. Sizlere rağmenızdaki görüşme talebinizi kabul ettiği taktirde görüşme imkanı sağlamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir